Jedeme dál..

2.řádné zasedání městského zastupitelstva se opět neslo v nepřátelském duchu. Lídr kandidátky SNK – ZMĚNA PRO HARRACHOV a neúspěšný uchazeč o post starosty se svojí skupinou místo spolupráce nasadil strategii permanentních útoků na veškerou činnost vedení města. Největším terčem je současná starostka paní Eva Zbrojová a její blízcí. Velká slova o nutnosti povolební spolupráce všech jsou rázem zapomenuta. Místo návrhů konstruktivního řešení se nyní skupina opozičních zastupitelů snaží kritizovat a úkolovat všechny okolo, jen ne sami sebe. Snaha zaměstnat ostatní tak, aby jim nezbyl čas a síly na vlastní úkoly je ovšem neúčinná.
Vedení města v čele se starostkou bude nadále zajišťovat chod města a plnit svá předvolební předsevzetí. Díky nutnosti uhradit závazek z prohraného soudního sporu, se některé plánované investice poněkud přibrzdí.

-SLK Harrachov-

Příspěvek byl publikován v rubrice SLK Informuje a jeho autorem je SLKHarrachov. Můžete si jeho odkaz uložit mezi své oblíbené záložky nebo ho sdílet s přáteli.