PŘEDČASNÉ VOLBY V HARRACHOVĚ

Volby jsou vyjádřením důvěry obyvatel města konkrétním kandidátům, nebo skupině kandidátů. Mají za účel určit, kdo má největší důvěru obyvatel k tomu, aby je zastupoval ve vedení města. Volby jsou pro někoho vítězstvím, pro někoho prohrou. Vítěz vládne, prohravší odchází poražen. Buď prohru přijme, nebo nikoliv.

Současné vedení města, přesto že volby prohrálo, vynaložilo neskutečné úsilí k tomu, aby výhercovi voleb jeho práci znepříjemnili a podařilo se. Pomyslným jazýčkem na vahách byla původní členka vítězného týmu Lucie Kučerová, která podporou prohravších jim zajistila většinu.

PŘEDČASNÉ VOLBY
PŘEDČASNÉ VOLBY V HARRACHOVĚ

Neustálá snaha o odvolání vedení města Harrachov, starostky, místostarosty a radních měla údajně jasný cíl, a to předčasné volby. Alespoň takto to bylo prezentováno na zasedání městského zastupitelstva 13.11.2019 mluvčím opozice Mgr. Vašíčkem, který deklaroval, že odvolávání: „mělo vést k tomu, abychom se dostali do finále, a to je k předčasným volbám, cíl je ten, aby se ukázalo, kterým směrem má ten Harrachov směřovat, jestli má směřovat k fungování veřejné správy, jak se ji snažíme předkládat my a tak jak se ji snažíte předkládat vy.“

Nyní je toto tvrzení jakoby zapomenuto, prohravší získali většinu a nyní nám vládnou. O předčasné volby tedy asi nešlo. V tomto světle i tvrzení pana Mgr. Vašíčka: „já už ani kandidovat nebudu, já už ani nechci“, postrádá smysl.

O co tedy vlastně doopravdy šlo a jde tak ukáže až čas.

-SLK Harrachov-

Příspěvek byl publikován v rubrice SLK Informuje a jeho autorem je SLKHarrachov. Můžete si jeho odkaz uložit mezi své oblíbené záložky nebo ho sdílet s přáteli.